Yarı Portal Vinç Sistemleri İmalatı

Dinamik Vinç Sistemleri olarak yarı portal vinç sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Yarı portal vinçlerimiz duvar monte ettiğimiz ray sistemine bağlanması, ayakların sağa ve sola hizalamaları, kaldırma kapasitesiteleri ve köprü altıdaki yüksekliği esas alarak üretmekteyiz. Tasarımlarını müşterinin kullanım sahasına uygun halde yapmaktayız.

Vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Yarı portal vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Vinç köprülerinin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Dışarıda çalışacak vinçlerimizde epoksi astar ve korozyona karşı en iyi boyayı kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Yarı portal vinçlerimiz de bakım ve montaj kolaylığı sağlayacak vinç bakım platformlarımız ürünlerimize uygulanmaktadır.

Yarı portal vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramızdan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.