Tek Kiriş Monoray Vinç Sistemleri İmalatı

Dinamik Vinç Sistemleri olarak tek kiriş monoray vinç sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Tek kiriş monoray vinçlerimiz 20 metreye kadar profil kullanıldığı gibi daha uzun mesafelere ek kaynaklı profillerde üretmekteyiz. Vinçlerimiz kiriş boyunca push butonlarla ya da uzaktan kumandalı butonlarla hareket edebilmektedir. Tasarımlarını müşterinin kullanım sahasına uygun şekilde yapmaktayız.

Vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Tek kiriş monoray vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Vinç köprülerinin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Tek kiriş monoray vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramızdan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.