Tek Kiriş Gezer Köprülü Vinç Sistemleri İmalatı

Dinamik Vinç Sistemleri olarak tek kiriş gezer köprülü vinç sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Ağır tonajlı yüklerin taşınması ve kaldırılmasında kullanılmaktadır. Kaldırma grubu kirişler üzerindedir. Böylece istenilen kaldırma yüksekliği kolaylıkla sağlanabilir. Tek kiriş arasına kurulmaktadır. tek kiriş gezer köprülü vinçlerimiz en zorlu şartlarda bile performansından ödün vermemektedir.
Tek kiriş gezer köprülü vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Tek kiriş gezer köprülü vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Tek kiriş gezer köprülü vinçlerimizin vinç köprülerinin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Tek kiriş gezer köprülü vinçlerimiz de bakım ve montaj kolaylığı sağlayacak vinç bakım platformlarımız ürünlerimize uygulanmaktadır.

Tek kiriş gezer köprülü vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramız dan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.