Monoray Vinç Sistemleri İmalatı

Dinamik Vinç Sistemleri olarak monoray vinç sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Monoray vinçlerimiz her türlü çalışma alanına göre kolayca montajı yapılarak kullanılan vinçlerdir. Vinçlerimiz kiriş boyunca push butonlarla ya da uzaktan kumandalı butonlarla hareket edebilmektedir. Tasarımlarını müşterinin kullanım sahasına uygun şekilde yapmaktayız.

Vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Monoray vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Emniyetli ve güvenli olmaları, geniş kaldırma kapasiteleri, yürütme hızları, değişik durumlarda çalışma özellikleri sayesinde tercih edilen ve 40 tan fazla ülkede güvenle kullanılan vinçlerdir.

Vinç köprülerinin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Monoray vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramızdan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.