Duvar Vinci Sistemleri İmalatı

Dinamik Vinç Sistemleri olarak duvar vinç sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Dairesel bir alanda yüklerin taşınması için üretilmektedir. Montaj üzerinde 360 dereceye kadar dönebilirlerdir. Dönüş hareketi motorlu veya motorsuz olarak yapılabilmektedir. Çift hızlı olarakta üretilebilmektedir. Duvara veya kendi kolonu üzerine monte edilebilmektedir. 1 ton ile 10 ton arası üretimi yapılmaktadır. Duvar vinçlerimiz en zorlu şartlarda bile performansından ödün vermemektedir.

Duvar vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Duvar vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Duvar vinçlerimizin vinç kolonlarının imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Duvar vinçlerimiz de bakım ve montaj kolaylığı sağlayacak vinç bakım platformlarımız ürünlerimize uygulanmaktadır.

Duvar vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramız dan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.