Döner Arabalı Vinç Sistemleri İmalatı

Dinamik Vinç Sistemleri olarak döner arabalı vinç sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Döner arabalı vinçlerimiz her türlü çalışma alanına göre kolayca montajı yapılarak kullanılan vinçlerdir. En zorlu şartlarda bile performansından ödün vermemektedir. U ve S biçimli yollarda yürüyebilmektedir. Monoray vinçlerin ve gezer köprülü vinçlerin çalışma alanları uygun değilse kullanılan ve en iyi performansı veren sistemlerdir.

Vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Döner arabalı vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Vinç köprülerinin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Döner arabalı vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramızdan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.