Çift Kiriş Portal Vinç Sistemleri İmalatı

Dinamik Vinç Sistemleri olarak çift kiriş portal vinç sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Çift kirişli portal vinçlerimizi açık saha veya kapalı alan fabrika ortamlarında kaldırma kapasitesiteleri ve köprü altıdaki yüksekliği esas alarak üretmekteyiz. Tasarımlarını müşterinin kullanım sahasına uygun halde yapmaktayız.

200 tona kadar çift kirişli portal vinçler imalat etmekteyiz.

Vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Vinç köprülerinin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Dışarıda çalışacak vinçlerimizde epoksi astar ve korozyona karşı en iyi boyayı kullanmaktayız. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Vinçlerimiz de bakım ve montaj kolaylığı sağlayacak vinç bakım platformlarımız tüm ürünlerimize uygulanmaktadır.

Çift kiriş portal vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramız dan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.