Çift Kiriş Gezer Köprülü Vinç Sistemleri İmalatı

Dinamik Vinç Sistemleri olarak çift kiriş gezer köprülü vinç sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Çok ağır tonajlı yüklerin taşınması ve kaldırılmasında kullanılmaktadır. Kaldırma grubu kirişler üzerindedir. Böylece istenilen kaldırma yüksekliği kolaylıkla sağlanabilir. 2 kiriş arasına kurulmaktadır. Çift kiriş gezer köprülü vinçlerimiz en zorlu şartlarda bile performansından ödün vermemektedir.
Çift kiriş gezer köprülü vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Çift kiriş gezer köprülü vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Çift kiriş gezer köprülü vinçlerimizin vinç köprülerinin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Çift kiriş gezer köprülü vinçlerimiz de bakım ve montaj kolaylığı sağlayacak vinç bakım platformlarımız ürünlerimize uygulanmaktadır.

Çift kiriş gezer köprülü vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramız dan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.