Çift Kiriş Explosion Proof Vinç Sistemleri

Dinamik Vinç Sistemleri olarak Çift Kiriş Explosion Proof Vinç Sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, Çiftnik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Özel imalathanelerde patlamalara, yanmalara ve buna benzer riskleri taşıyan işletmelerde DIN standartlarına uygun olarak üretilmektedir. Çift Kiriş Ex-proof vinçlerimiz daha fazla kaldırma kapasitesine sahiptir. Elektrik panoları ve kablolaması bu tür işletmeler uygun olarak düzenlenmektedir. Kumandalı push buttonları ve acil duruplarda stop ettirme özelliği bulunmaktadır. Çift Kiriş Explosion Proof vinçlerimiz en zorlu şartlarda bile performansından ödün vermemektedir.

Çift Kiriş Explosion Proof vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Çift kiriş Ex-proof vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Çift Kiriş Ex-proof vinçlerimizin vinçlerimizin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Çift Kiriş Ex-proof vinçlerimiz de bakım ve montaj kolaylığı sağlayacak vinç bakım platformlarımız ürünlerimize uygulanmaktadır.

Çift Kiriş Ex-proof vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramız dan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.