Alçak Tavan Vinç Sistemleri İmalatı

Dinamik Vinç Sistemleri olarak alçak tavan vinç sistemlerinin imalatını, bakımı, onarımı, teknik servis ve yedek parçaları gibi hizmetler sunmaktayız.

Alçak tavanlı iş yerlerinde en yüksek kaldırma mesafesini sağlayan vinçlerimizdir. Ray boyuna kadar kaldırma sağlanabilmektedir. Böylece istenilen kaldırma yüksekliği kolaylıkla sağlanabilir. Alçak tavan vinçlerimiz en zorlu şartlarda bile performansından ödün vermemektedir.

Alçak tavan vinçlerimizin tasarımları FEM, DIN, ISO normlarına uygundur. Alçak tavan vinçlerimizin imalatında her yıl sürekli olarak yenilediğimiz CE ve TSE belgelerimiz ile bu standartlara uygun üretim yapmaktayız.

Alçak tavan vinçlerimizin vinç köprülerinin imalatında kullandığımız astar ve boyalar Türkiye ve Dünya standartlarına uygundur. Ayrıca satın aldığınız vinçlerimizin çalışma şartları göz önüne alınarak özel astar ve boya uygulamalarını da yapmaktayız.

Alçak tavan vinçlerimiz de bakım ve montaj kolaylığı sağlayacak vinç bakım platformlarımız ürünlerimize uygulanmaktadır.

Alçak tavan vinçlerimizi satın almak için: +90 332 248 55 47 numaramız dan bize ulaşabilir yada aşağıdaki iletişim formunu doldurarak sizi aramamızı talep edebilirsiniz.